Finalininkių dvikovoje pergalę iškovojo Vilniaus „Eglės“ rankininkės

Lietuvos moterų rankinio čempionato 2 ture susitiko praėjusio sezono finalininkės – Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Eglė“. Pergalę rezultatu 34:25 iškovojo namuose žaidusios „Eglės“ rankininkės.

Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Eglė“ žaidė savo mačą.<br> rankinis.lt nuotr.
Klaipėdos „Dragūno“ ir „Garliavos“ komandų dvikova.<br> rankinis.lt nuotr.
Vilniaus „Sostinės Tauras“ kovojo su „Molėtais“.<br> rankinis.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Oct 15, 2022, 10:33 PM

Čempiono titulą ginantis „Žalgiris“ atkakliai priešinosi tik pusę pirmo kėlinio. Vėliau „Eglė“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir dar iki pertraukos susikrovė 5 įvarčių persvarą 17:12.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Beatričė Ruseckaitė ir Rita Rakauskienė, pelniusios po 7 įvarčius. „Žalgirio“ komandai Kamilė Rupeikaitė surinko 5 įvarčius, Samanta Dunkulytė įmetė 4 įvarčius.

Abi pergales iškovojusi „Eglė“ lyderės poziciją dalijasi su Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“.

„Garliavos“ rankininkės svečiuose 35:27 nugalėjo Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ ekipą. Martyna Ustilaitė nugalėtojoms pelnė 11 įvarčių, Kamilė Bušaitė prie pergalės pridėjo 8 įvarčius. Uostamiesčio komandai 11 įvarčių pelnė Aušra Stroputė, 9 – Samanta Klovaitė.

Pirmą pergalę iškovojo Vilniaus SM „Sostinės Tauras“ komanda. Vilnietės namuose 45:32 nugalėjo „Molėtų“ ekipą. Nugalėtojų gretose nesulaikomos buvo Gabija Pilikauskaitė ir Singrida Kulikovaitė, pelniusios atitinkamai 15 ir 14 įvarčių. „Molėtų“ komandai Lina Umbrasaitė pelnė 12 įvarčių, Monika Lastovskytė įmetė 8 įvarčius.

„Sostinės Tauras“ turi 2 taškus ir su „Žalgiriu“ dalijasi 3–4 vietas. „Molėtai“ ir „Viesulo SC-Dragūnas“ taškų dar neiškovojo.