Pasaulio plaukimo taurės varžybose – Dano Rapšio bronza R. Meilutytė liko penkta

Vienas iš Lietuvos plaukimo rinktinės lyderių Danas Rapšys toliau spindi Vokietijos sotinėje Berlyne vykstančiame FINA pasaulio plaukimo taurės etape (mažajame baseine).

D.Rapšys.<br>LTOK/V.Dranginio nuotr.

Oct 21, 2022, 8:22 PM, atnaujinta Oct 21, 2022, 11:24 PM

Šį kartą 27-erių panevėžietis 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale iškovojo bronzos medalį.

Lietuvis distanciją įveikė per 3 min. 40,36 sek.

Primename, kad D.Rapšys buvo greičiausias penktadienio rytinėje programoje vykusiame atrankos plaukime. Tąsyk jis distanciją įveikė per 3 min. 33,2 sek.

Finaliniame plaukime greičiausias buvo Pietų Afrikos Respublikos plaukikas Matthewsas Satesas, kuris distanciją įveikė per 3 min. 36,3 sek.

Tuo metu kitas šalies plaukikas Andrius Šidlauskas 100 m plaukimo krūtine finale liko septintas tarp aštuonių sportininkų, distanciją įveikęs per 58,76 sek.

Atrankos plaukime 25-erių panevėžietis užėmė 8-ąją vietą.

Penktadienio finaliniuose plaukimuose taip pat pasirodė 100 m kompleksiniu būdu plaukusi Rūta Meilutytė.

25-erių kaunietė finale liko penkta. Ji distanciją įveikė per 59,08 sek.

Atrankos plaukime sau neįprastame plaukimo stiliuje R.Meilutytė penktadienio ryte užėmė antrąją vietą.

Pasaulio plaukimo etapas Berlyne vyks birželio 21–23 dienomis.

Kitą savaitgalį (spalio 28–30 d.) plaukikai varžysis Toronte, o sezono nugalėtojai paaiškės lapkričio 3–5 dienomis Indianapolyje.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?