Auksinė žuvelė: Rūta Meilutytė pasaulio plaukimo taurėje iškovojo dar vieną auksą D. Rapšys liko per plauką nuo medalio

Vieną medalį Toronte (Kanada) vykusiame FINA pasaulio plaukimo taurės turnyre nuskynusi Rūta Meilutytė savo kraitį papildė dar vienu auksu. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį plaukikė triumfavo 50 m krūtine varžybose.

R.Meilutytė.<br>D.Kibirkščio nuotr.
R. Meilutytė.<br>dpa/Scanpix nuotr.
Danas Rapšys.<br>LPF nuotr.
Rūta Meilutytė.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Rūta Meilutytė<br>AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Oct 31, 2022, 6:15 AM, atnaujinta Oct 31, 2022, 6:49 AM

25-erių kaunietė distanciją įveikė per 28,96 sek.

Sidabru rungtyje pasidalino amerikietė Lilly King (29,20 sek.), o bronzą iškovojo Izraelio sportininkė Anastasija Gorbenko (30,25 sek.).

Primename, kad R.Meilutytė prieš tai Toronte buvo iškovojusi auksą perpus ilgesnėje šios rungties distancijoje. Apskirtai tai per du savaitgalius tai buvo ketvirtasis plaukikės iš Kauno aukso medalis FINA pasaulio plaukimo taurėje.

Finalinėje plaukimų programoje taip pat dėl apdovanojimų kovojo Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas.

D.Rapšys 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale užėmė ketvirtąją vietą, distanciją įveikęs per 1 min. 42,46 sek. Jį nuo bronzos skyrė vos 0,01 sek.

Auksą šioje rungtyje iškovojo amerikietis Brooksas Curry (1 min. 42,32 sek.).

Tuo metu A.Šidlauskas 200 m plaukimo krūtine finale liko penktas. Lietuvis distanciją įveikė per 2 min. 6,36 sek. Finaliniame plaukime triumfavo plaukikas iš JAV Nicas Finkas (2 min. 03,78 sek.).

Paskutinysis FINA pasaulio plaukimo taurės etapas vyks lapkričio 3–5 dienomis Indianapolyje (JAV).