47-erių galiūnas Ž. Savickas Majamyje laimėjo dar vieną „World's Strongest Man“ titulą

Su galiūnų sportu neatsisveikinantis 47-erių Žydrūnas Savickas laimėjo dar vieną titulą.

Žydrūnas Savickas<br> feisbbuko nuotr.

Nov 14, 2022, 11:04 PM

Lietuvos atstovas šių metų oficialiose stipruolių žaidynėse „World's Strongest Man“ laimėjo „Masters 40+“ grupės stipriausio pasaulio žmogaus titulą.

Keturis kartus stipriausias pasaulio žmogus ir aštuonis kartus „Arnold Strongman Classic“ nugalėtojas Žydrūnas Savickas iškovojo trečiąjį „Masters World’s Strongest Man“ titulą, dar labiau įtvirtindamas savo vardą galiūnų pasaulyje.

Savaitgalį Majamyje vykusiose varžybose Ž.Savickas aplenkė galutinėje įskaitoje estą Rauno Heinlą. Šeštąją vietą šioje grupėje laimėjo Dainius Repšys, o debiuitavęs Karolis Aleksandravičius „Open“ kategorijoje tarp 60 galiūnų iškovojo 19 vietą.