Japonijoje – S. Ambrulevičiaus ir A. Reed rekordiniai taškai ir ketvirtoji vieta

Saporo mieste (Japonija) baigėsi pasaulio dailiojo čiuožimo taurės Didžiojo prizo varžybos „NHK Throphy“, kuriose ledo šokių rungtyje dalyvavo 10 porų, gavusių vardinius kvietimus.

S.Ambrulevičius ir A.Reed.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2022-11-19 20:56, atnaujinta 2024-01-05 10:10

Puikiai varžybose pasirodė Alison Reed ir Saulius Ambrulevičius, užėmę ketvirtąją vietą.

Lietuvos pora vos 1,12 taško nusileido trečiąją vietą užėmusiai JAV porai Caroline Green ir Michaelui Parsonui.

A.Reed ir S.Ambrulevičius ritminėje programoje buvo ketvirti, o laisvojoje surinko sau rekordinius 114,75 taškų ir užėmė 3 vietą.

Bendrojoje įskaitoje sportininkai taip pat surinko rekordinius sau 189,98 taško.

Varžybų nugalėtojais tapo kanadiečiai Laurence Fournier Beaudry ir Nikolajus Sorensenas, o antrąją vietą užėmė amerikiečiai Madison Chock ir Evanas Batesas.

Už šias varžybas A.Reed ir S.Ambrulevičiui atiteko 292 pasaulio reitingo taškai, leidę pakilti į 9-ąją vietą pasauliniame reitinge tarp 122 porų.

Tarp Europos šalių šiame reitinge A.Reed ir S.Ambrulevičius yra treti.