Rankinio Čempionių lygos nugalėtojos davė pamokų lietuvės komandai

2022 m. gruodžio 11 d. 18:20
EHF Čempionių lygoje Mosto „Banik“ komanda, kurioje rungtyniauja Aušra Šponė, dukart iš eilės susitiko su čempionų titulą ginančiomis Kristiansando „Vipers“ rankininkėmis. Lietuvei pavyko nuginkluoti čempionių vartininkę, tačiau jos komanda neprilygo stipriausiam Europos klubui.
Daugiau nuotraukų (1)
7 turo rungtynėse Čekijoje „Most“ rankininkės priėmė Norvegijos komandą namuose ir pralaimėjo rezultatu 21:43. A. Šponė pelnė įvartį. Lietuvės vienas metimas iš keturių buvo tikslus.
8 ture susitikimą svečiuose „Most“ pralaimėjo „Vipers“ ekipai 24:39. A. Šponė dukart metė į varžovių vartus, tačiau įvarčių nepelnė. Šį sezoną Čempionių lygoje debiutavusi A. Šponė per 7 rungtynes pelnė 8 įvarčius.
„Vipers“ gretose nesulaikoma buvo praėjusio sezono Čempionių lygos finalinio ketverto naudingiausia rankininkė čekė Marketa Jerabkova. Karjerą „Most“ klube pradėjusi M. Jerabkova pirmose rungtynėse į savo buvusios komandos vartus įmetė net 11, o antrose – 7 įvarčius.
Čempionių titulą ginančios „Vipers“ rankininkės pirmauja A grupėje. Visus aštuonis pralaimėjimus patyrusi „Most“ komanda yra grupės autsaiderė.
Norvegijoje vykusiose „Vipers“ ir „Most“ rungtynėse buvo ir daugiau lietuviškų akcentų. Čempionių lygos rungtynių delegatu dirbo Tadas Jansonas. 

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.