1000 km dviračių lenktynėse Afrikoje – vėl lietuvio pergalė

Lietuvos dviratininkas Elijus Čivilis („Top Team Cycling“) tapo lenktynių aplink Ruandą nugalėtoju. 41-erių lietuvis 1000 km trasą (400 km žvyrkeliai + 600 km asfaltuoti keliai), kurios bendras pakilimas – per 16 km, įveikė rekordiniu laiku – per 50 val. 53 min.

Lietuvos dviratininkas Elijus Čivilis („Top Team Cycling“) tapo lenktynių aplink Ruandą nugalėtoju.<br> organizatorių nuotr.

Feb 7, 2023, 1:51 PM

Lenktynes sekmadienį 4.00 val. pradėjo 64 vyrai ir 18 moterų iš 23 šalių.

Be ilgesnių sustojimų važiavęs E. Čivilis finišavo antradienį 6.53 val. Artimiausi Elijaus persekiotojai liko toli toli.

Pernai šias lenktynes laimėjo taip pat lietuvis Justinas Leveika. Jis trasą įveikė per 58 val. 16 min.