Dviratininkė Katažina Sosna šventė pergalę Kroatijoje

Dviratininkė Katažina Sosna šventė pergalę KroatijojeDaugkartinė Lietuvos kalnų dviračių čempionė Katažina Sosna, atstovaujanti Italijos komandai „Torpado Factory Team“, sekmadienį laimėjo Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) II kategorijos kalnų dviračių maratono varžybas „Kamenjak Rocky Trials“.

Katažina Sosna.<br>Torpado Factory Team nuotr.

Tomas Gaubys

Apr 3, 2023, 1:02 PM

Katažina, kuri šias varžybas laimėjo ir 2019 metais, 62 km distanciją įveikė per 2 val. 36 min. 1 sek. Antrą vietą užėmė Lenkijos vicečempionė Zuzanna Krzystala. Ją Lietuvos dviratininkė aplenkė 1 min. 13 sek. Trečia buvo italė Maria Zarantonello (+12.17).

Moterų elito grupėje dalyvavo 10 dviratininkių iš 6 šalių.

Šeštadienį vykusiose 25-osiose olimpinio kroso (XCO) varžybose „Premantura Rocky Trials“ (UCI I kategorija) K. Sosna iškovojo ketvirtą vietą. Už tai jai atiteko 25 pasaulio reitingo taškai ir 210 eurų premija.

Nugalėjo Z. Krzystala – 1 val. 18 min. 8 sek. Antrą vietą užėmė Slovėnijos čempionė Tanja Žakelj (+1.12), o trečią – Slovėnijos vicečempionė Vita Movrin (+1.36). K. Sosna nuo nugalėtojos atsiliko 3 min. 32 sek.

Moterų elito grupėje dalyvavo 16 dviratininkių iš 9 šalių.

„Lietuva tiesiogiai“: kokių klausimų vengia prezidentas G. Nausėda?