Portugalijoje – dar viena Lietuvos moterų teniso rinktinės pergalė

Antrąją pergalę Portugalijoje vykstančiose Billie Jean King taurės antros grupės Europos-Afrikos zonos varžybose iškovojo Lietuvos moterų rinktinė, antradienį 3:0 įveikusi Airijos tenisininkes.

Lietuvos rinktinė.<br>LTS nuotr.

Apr 11, 2023, 5:55 PM, atnaujinta Apr 11, 2023, 5:57 PM

Pirmame dvikovos susitikime Klaudija Bubelytė (WTA-720) 6:1, 6:3 įveikė Sinead Lohan.

Vėliau Justina Mikulskytė (WTA-322) 6:2, 6:2 nugalėjo varžovių komados lyderę Celinę Simunyu (WTA-1083).

Dvejetų susitikime Patricija Paukštytė ir Emilija Tverijonaitė 6:2, 6:4 įveikė Ruth Copas ir Aisling O'Connor porą.

Billie Jean King taurės antros grupės Europos-Afrikos zonos turnyro B pogrupyje pralaimėjimo kartėlio, be Lietuvos komandos, kol kas nepatyrė Estijos ir Sakartvelo tenisininkės.

Trečiadienį lietuvių varžovės bus Pietų Afrikos Respublikos tenisininkės.

„24/7“: kaip A. Armonaitė ir E. Gentvilas vienas kitam pamokslavo