Uraganas iš Panevėžio: Danas Rapšys Švedijoje tapo čempionu Užfiksavo geriausią sezono laiką

Vieną medalį Švedijoje vykstančiose tarptautinėse „Malmsten Swim Open Stockholm 2023“ plaukimo varžybose jau nuskynęs Lietuvos plaukikas Danas Rapšys penktadienį savo kraitį papildė dar vienu apdovanojimu.

D.Rapšys.<br>Lietuvos plaukimo federacijos nuotr.

Apr 14, 2023, 7:03 PM, atnaujinta Apr 14, 2023, 7:24 PM

Šį kartą 27-erių panevėžietis iškovojo aukso medalį 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje.

D.Rapšys distanciją įveikė per 1 min. 45,69 sek. Su šiuo rezultatu jis užfiksavo geriausią šios rungties sezono laiką ir įvykdė olimpinį normatyvą.

Sidabrą iškovojo austras Felixas Auboxas (1 min. 46,22 sek.), o bronza atiteko britui Maxui Litchfieldui (1 min. 46,93 sek.).

Primename, kad lietuvis penktadienio ryte vykusiame kvalifikaciniame plaukime buvo greičiausias (1.47,10 min.).

Ketvirtadienį D.Rapšys iškovojo bronzos medalį 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje. Kartu su šiuo pasiekimu jis iškovojo vietą į kitų metų Paryžiaus olimpinės žaidynės.