Lietuvos 18-mečių ledo ritulininkų triumfas pasaulio čempionate – nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir iškovojo auksą Žais aukštesniame divizione

Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinė pergalingai užbaigė pasaulio čempionato IIA diviziono kovas.

Jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai iškovojo aukso medalius.<br>Hockey.lt nuotr.

Apr 15, 2023, 9:01 PM, atnaujinta Apr 15, 2023, 9:02 PM

Paskutinėse Serbijoje vykusio čempionato rungtynėse lietuviai po pratęsimo 2:1 nugalėjo Didžiosios Britanijos ledo ritulininkus. Dar prieš paskutinį turą aukso medalius užsitikrinusi Lietuvos rinktinė turnyrą baigė iškovojusi penkias pergales iš tiek pat galimų.

Pirmajame kėlinyje Lietuvos rinktinę į priekį išvedė Mykolas Škadauskas (08:07, rez. perd. Pijus Pranskevičius, Dominykas Boravski), bet antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Finley Bradonas. Lygus rezultatas išsilaikė visus tris kėlinius, tad komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu rungtynių baigtį nulėmė Timuras Sedleckis Razinas, kuris įsiveržęs tarp trijų varžovų galingu metimu į vartų kampą nepaliko vartininkui jokių vilčių (63:53, rez. perd. Kirilas Jevstignejevas).

Pasaulio čempionate auksą iškovojusi Lietuvos rinktinė kitąmet varžysis IB divizione. Sidabrą iškovojo Kroatija, o bronza atiteko britams.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?