Lietuvos ledo ritulio rinktinės startas – gėdingas: lenkai mušė įvarčius vieną po kito

Pasaulio ledo ritulio 1A grupės čempionato Notingame pirmosiose rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė patyrė seniai regėtą sutriuškinamą – pralaimėjo Lenkijai 0:7 (0:3, 0:3, 0:1).

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė<br>hockey.lt nuotr.

2023-04-29 17:44, atnaujinta 2023-04-29 19:10

Toks rezultatas perspėja, kad lietuviams teks kovoti dėl išlikimo šioje varžybų pakopoje.

Stipriausia lietuvių vieta turėjo būti vartininkas Mantas Armalis, tačiau šį mitą Lenkija greitai išsklaidė.

Jau pirmajame kėlinyje įvarčius Roberto Kalaberio auklėtiniams pelnė Kamilas Wałęga, Maciejus Kruczekas ir Krystianas Dziubinskis.

Antrajame kėlinyje lenkai padvigubino persvarą ir jau buvo priekyje 6:0.

Patrykui Wronkai prireikė vos 12 minučių, kad pasiektų „hat-tricką“ (28-ąją minutę 4:0, 38-ąją – 5:0 ir 40-ąją – 6:0).

Triuškinimą užbaigė K.Dziubinskis išnaudodamas kiekybinę persvarą.

Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio Rono Pasco teigimu, komanda itin nesėkmingai pradėjo rungtynes ir dėl to visą laiką teko vytis varžovus.

„Šiandien rungtynių rezultatas tikrai nemalonus – nesugebėjome patys įmušti ir tai nėra tas rezultatas, kurio tikėjomės. Nesėkmingai pradėjome susitikimą ir visas rungtynes buvome priversti vytis savo varžovus“, – kalbėjo treneris.

Tuo tarpu Jaunius Jasinevičius pripažino, jog šiandien rinktinė žaidė nedisciplinuotai ir neįvykdė žaidybinio plano.

„Po tokių rungtynių mintys nekokios – pralaimėjome 0:7, žaidėme nedisciplinuotai, neįvykdėme trenerio reikalavimų. Dabar svarbiausia pamiršti šiandienos rungtynes ir ruoštis rytojui, nes mūsų laukia labai svarbi dvikova“, – pripažino geriausiu rungtynių žaidėju Lietuvos rinktinės gretose pripažintas gynėjas.

Kitas rungtynes lietuviai žais su Rumunija sekmadienį ir tai gali būti lemiamas mačas dėl išlikimo.

Turnyre dar kovoja Italijos, Pietų Korėjos ir Didžiosios Britanijos rinktinės.