„Grip padelio lyga“ išsiaiškino tęstinio žiemos turnyro čempionus ir prizininkus

„Grip padelio lygos“ organizatoriai po savaitgalį vykusių finalinių susitikimų apdovanojo lygos žiemos turnyro čempionus ir prizininkus. Prie Vilniuje ir Klaipėdoje vykusių turnyrų starto linijos stojo per 150 šios Lietuvoje sparčiai populiarėjančios sporto šakos entuziastų.

Padelio  teniso turnyro momentai.<br> A.Četkausko nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

May 3, 2023, 10:52 AM

Vilniaus pogrupio pajėgiausio diviziono čempionais tapo Tomas Balčiūnas ir Andrius Valciukas. Dramatiškame finale jie 4:6 6:2 6:3 įveikė Lietuvos padelio čempionato sidabro medalių laimėtojas Ievą Čeilutkaitę ir Auksę Mačiulaitytę. Beje, čempionais tapę vilniečiai turnyro metu – pogrupių ir finalų etapuose – laimėjo visus susitikimus, o per 7 sužaistus mačus varžovams pralaimėjo tik 2 setus.

Intrigos netruko ir antrojo pagal pajėgumą diviziono finale. Jame Darijus Jasas ir Donatas Dudonis 6:3 4:6 10:4 nugalėjo Martyną Dovydą ir Vytautą Rybaką.

Čempionu tapęs D. Dudonis sako, kad padelį, paskatintas sūnaus, išbandė praėjusių metų rudenį, o perkąsti svarbiausias šios sporto šakos paslaptis jam padėjo teniso kortuose įgyti įgūdžiai.

„Labai smagus turnyras ir labai smagi pergalė. Buvo daug įtemptų dvikovų, pajėgių varžovų. Tiesą pasakius, tai tikrai labai netikėta pergalė.

Vien jau įvertinus tai, kad padelį pirmą kartą išbandžiau prieš nepilnus metus. Kita vertus, pradžia man nebuvo sunki, vis tiek teniso patirtis padelyje labai praverčia.

Aišku, žaidžiant daugiau atsirandą įvairių niuansų, kuriuos perprasti nėra taip lengva. Tačiau pamažu tobulėjame“, – šypsosi D. Dudonis.

„Į tenisą aš labiau žiūriu kaip į tikrą sportą. Padelis gi yra sportas ir socializacija, draugai, bendruomenė, geras laikas. Manau, kad ir ateityje man pavyks derinti šiuos abu užsiėmimis“, – sako jis.

Trečiojo diviziono nugalėtojų taurė atiteko Edvinui Neverovskiui ir Aringui Streckiui, kurie lemiamame susitikime 6:1 3:6 7:6(1) parklupdė Marių Ganusauską ir Vladimirą Liaskovskį.

Stipriausio Klaipėdos pogrupio diviziono čempionais tapo Marijus Puškorius ir Dainius Valantinavičius, o antrame pagal pajėgumą nugalėjo Robertas Grikšas ir Paulius Vanckus.

Žiemos turnyrus pabaigusi „Grip padelio lyga“ padelio mėgėjų nepamirš ir vasarą. Į lygos vasaros sezono turnyrą jau užsiregistravo daugiau nei 200 žaidėjų.

Prieš kiek mažiau nei metus startavęs padelio lygos projektas surengė 13 įvairių tęstinių ir savaitgalio turnyrų bei subūrė tūkstantį šios sporto šakos mėgėjų. Didžiausios iš surengtų varžybų – Kaune vykęs komandinis pajėgiausių Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos padelininkų susitikimas, kuriame triumfavo vilniečiai.

„Grip padelio lygos“ varžybas rengia didžiausios Lietuvoje teniso ir padelio turnyrų organizatoriaus ir el. platforma „Teniso Namai“, vienijanti per 5 tūkstančius šių sporto šakų mėgėjų visoje Lietuvoje.