Kotrynai Teterevkovai – dar vienas „Acropolis Swim Open“ varžybų auksas

Graikijos sostinėje Atėnuose Lietuvos sportininkai tęsia pasirodymą tarptautinėse „Acropolis Swim Open“ plaukimo varžybose.

K. Teterevkova<br>K.Štreimikio nuotr.

ltuswimming.com

2023-05-06 21:34

Šeštadienį visi trys čia dalyvaujantys lietuviai pateko į stipriausius vakaro finalus.

Antrą dieną iš eilės moterų plaukime krūtine niekas neprilygo vilnietei Kotrynai Teterevkovai. Penktadienį 100 m distancijoje nugalėjusi lietuvė šiandien buvo greičiausia ir perpus trumpesniame nuotolyje, kur finišavo per 30,88 sek.

Lietuvei vos 0,06 sek. pritrūko iki asmeninio rekordo (30,82 sek.).

Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi A finale pasirodė klaipėdietis Daniil Pancerevas. Antruoju rezultatu į finalą patekęs Lietuvos atstovas vakare į priekį praleido dar du varžovus ir užėmė ketvirtą vietą. Lietuvis finišavo per 1 min. 50,21 sek.

Nugalėtoju tapo atrankos lyderis Pietų Afrikos Respublikos plaukikas Matthew Sates’as (1.48,20 min.). Asmeninis D. Pancerevo rekordas šioje rungtyje yra 1 min. 48,93 sek.

Vyrų 50 m plaukimo nugara kvalifikacijoje šįryt 16-as buvęs kitas lietuvis Daniil Žučkov vakare plaukė B finale ir jame užėmė 8-ą vietą (27,31 sek.).

Kur kas geriau jam sekėsi 200 m plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje, kur klaipėdietis sėkmingai pateko į A finalą. Jame lietuvis iškovojo šeštą vietą (2.09,33 min.).