Titanų dvikovoje – N. Džokovičiaus pergalė prieš pirmąją ATP raketę

Įspūdingu pusfinaliu turėjęs būti Carloso Alcatrazo (ATP-1) ir Novako Džokovičiaus (ATP-3), tačiau C.Alcatrazas antroje mačo dalyje palūžo fiziškai ir mačas baigėsi tragiškai.

Novakas Džokovičius<br> Scanpix/ZEUS nuotr.

Jun 9, 2023, 9:22 PM, atnaujinta Jun 9, 2023, 9:36 PM

Serbijos legenda N.Džokovičius dar kartą pademonstravo savo ekstrą klasę. N.Džokovičius po 3 valandas ir 23 minutes trukusios kovos iškovojo pergalę rezultatu 6:3, 5:7, 6:1, 6:1 ir pateko į septintąjį „Roland Garros“ finalą savo karjeroje. Serbas savo pergalių seriją „Didžiojo kirčio“ turnyruose pratęsė iki 20-ties.

Pirmieji du setai buvo it iš didžiausia teniso sirgaliaus svajonė. N.Džokovičius rodė savo patirtį ir startavo solidžiau, tačiau antrame sete jaunasis C.Alcatrazas išlygino rezultatą.

Verta paminėti, kad trečiajame sete C.Alcatrazas patyrė kojos traumą. Kokio sunkumo yra trauma, nėra aišku.

Po šio epizodo ispanas neatrodė panašus į save, o N.Džokovičius pradėjo dominuoti.

Antroje mačo dalyje, kai C.Alcatrazas grįžo po traumos, N.Djokovičius pademonstravo aukščiausią lygį ir nepaisant to, kad C.Alcatrazas sukūrė ne vieną gražų epizodą, serbas iškovojo pergalę.

C.Alzacatrazui tai buvo pirmasis pralaimėjimas „Didžiojo kirčio“ turnyre po 12 iš eilės laimėtų dvikovų.

Ispanas pirmąją ATP reitingo poziciją praras tuo atveju, jei N.Džokovičius laimės atvirąsias teniso pirmenybes Prancūzijoje.

Finale N.Džokovičius bus laikomas neabejotinu favoritu. Serbas kovos prieš Caperą Ruudą (ATP-4) arba Alexanderį Zverevą (ATP-27).