Nepasisekė – penkiskart Norvegijos olimpiniam čempionui sode įkando gyvatė

Penkiskart olimpinis biatlono čempionas norvegas Johannesas Boe pirmadienį pranešė, kad jam įkando angis. Kaip tikino 30-metis tituluotas sportininkas, incidentas ne kelionės metu egzotiškoje šalyje, o jo namo sode Kongsvingeryje. Biatlonininkui teko kviesti greitąją pagalbą.

J.Boe Pekino olimpinėse žaidynėse iškovojo 4 aukso medalius.<br>AFP/Scanpix nuotr.
J.Boe Pekino olimpinėse žaidynėse iškovojo 4 aukso medalius.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jun 13, 2023, 1:54 PM, atnaujinta Jun 13, 2023, 5:04 PM

„Grįžau namo ir pamačiau, kad mano koja kraujuoja. Pradėjau žiūrėti ir tada pastebėjau gyvatės įkandimo žymes.

Tuomet jau supratau, kas yra kas. Ligoninė manimi pasirūpino, suleido priešnuodžių ir dabar jaučuosi saugus.

Tikėkimės, kad ši gyvatė man suteiks tokias pačias supergalias, kokias turėjo Žmogus-voras po to, kai jam įkando voras", – cituoja biatlonininką laikraštis NRK.

2018 m. Pjongčango žaidynėse J.Boe laimėjo asmenines lenktynes, o 2022 m. Pekino žiemos olimpiadoje iškovojo keturis aukso medalius.

Taip pat norvegas savo sąskaitoje turi 17 pergalių pasaulio čempionatuose, keturias galutines pergales bendroje pasaulio taurės įskaitoje.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?