Sprinto lenktynes laimėjo M. Verstappenas

Austrijoje šį savaitgalį vyksta vienas iš ilgųjų „Formulės 1“ savaitgalių. Šeštadienį vyko sprinto lenktynės, kurias laimėjo olandas Maxas Verstappenas su „Red Bull“ bolidu.

M. Verstappenas.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Jul 1, 2023, 7:06 PM, atnaujinta Jul 1, 2023, 9:04 PM

Olandas sprinto lenktynėse, kur buvo varžomasi važiuojant 24 ratus, tik trumpam buvo užleidęs pirmąją poziciją komandos draugui Sergio Perezui, tačiau greitai susigrąžino lyderio poziciją ir finišavo pirmas.

Antrąją vietą iškovojo S.Perezas, o trečias – ispanas Carlosas Sainzas jaunesnysis („Ferrari“).

Čempionate su 203 taškais užtikrintai pirmauja M. Verstappenas, lenkiantis S. Perezą 70 taškų skirtumu. Trečias su 121 tašku yra F. Alonso.

REPORTERIS: oro balionui atsitrenkus į žemę, iš krepšio ėmė kristi žmonės