Praėjusią savaitę „Tennis Space“ teniso aikštyne Kaune vyko Lietuvos aštuoniolikmečių teniso čempionatas. Vaikinų vienetų turnyro čempionu tapo Kauno vaikų teniso akademijos auklėtinis Dovas Deršonas, o merginų turnyro aukso medalį iškovojo Guoda Kubickaitė iš Šiaulių teniso akademijos.

Aštuoniolikmečių čempionatu pasibaigė šio sezono Lietuvos teniso čempionatų turas<br> „Tennis Space“ nuotr.

Aug 24, 2023, 1:04 PM

Vaikinų vienetų turnyro finalas tetruko vos kelias minutes. Susitikimas tarp D. Deršono ir Augusto Gečiausko (Kauno teniso mokykla), dėl pastarojo traumos, buvo nutrauktas sužaidus vos du geimus. Trečiąją vietą iškovojo Denis Struk (Vilniaus teniso akademija), įtemptame mažajame finale 6:7 6:1 7:5 įveikęs Deividą Bandzevičių (Kauno Ąžuolyno teniso klubas).

Merginų vienetų turnyro finale G. Kubickaitė 6:1 6:3 nugalėjo Viltę Vaitkevičiūtę (Vilniaus teniso akademija). Susitikime dėl trečiosios vietos Iveta Oganauskaitė (Vilniaus teniso akademija) 6:0 6:0 įveikė Viltę Motuzaitę (Vilniaus teniso akademija).

Dvejetų turnyrų čempionais tapo Julius Aleksandrovas (Klaipėdos klubas „Tennis star“ ir Denis Struk bei Ona Marcinkevičiūtė (Vilniaus teniso akademija) ir Viltė Vaitkevičiūtė.

Lietuvos aštuoniolikmečių čempionatas buvo paskutinės šių metų Lietuvos teniso čempionatų turo varžybos. Vasarą Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose buvo surengti šalies U12, U14, U16, U18 ir suaugusiųjų čempionatai.

Daugiausiai medalių šiose varžybose iškovojo Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai. Jiems atiteko 21 apdovanojimas. Vos vienas prizine vieta nuo vilniečių atsiliko Šiaulių teniso akademijos auklėtiniai. Tiesa, šiauliečiai buvo nepralenkiami pagal vienetų turnyruose iškovotų aukso medalių skaičių (5).

7 medalius Lietuvos teniso čempionatų ture iškovojo klubo „Tennis space“ auklėtiniai, po 5 – „Tennis star“ ir „Ąžuolyno teniso klubo“ atstovai. Po 4 medalius atiteko „Pilaitės teniso klubo“ ir Balžeko teniso mokyklos sportininkams. Medalius taip pat iškovojo Klaipėdos teniso akademijos (3), Telšių teniso klubo „Smešas“ (3), klubo „Teniso meka“ (3), „Alatus“ teniso akademijos (2), Kauno teniso mokyklos (2), Molėtų rajono Sporto ir kultūros centro (1) ir Kauno vaikų teniso akademijos (1) tenisininkai.

„Lietuva tiesiogiai“: kodėl bankai ir toliau brangina paslaugas?