„US Open“ turnyras prasidėjo keliomis sensacijomis

Pirmadienį startavęs Didžiojo kirčio „US Open“ turnyras jau pateikė staigmenų tiek vyrų, tiek moterų varžybose.

H.Rune<br> AP/Scanpix nuotr.

Aug 29, 2023, 12:00 PM, atnaujinta Jan 17, 2024, 4:53 PM

Vyrų varžybose netikėtai iš turnyro pasitraukė ketvirtoji pasaulio raketė Holgeris Rune (ATP-4). Danijos 20-metis talentas pirmajame etape 3:6, 6:4, 3:6, 2:6 nusileido ispanui Roberto Carballesui Baenai (ATP-63).

Tiesa, H.Rune laimei, tenisininkas praras tik 80 reitingo taškų iš 4790, kadangi praėjusiais metais danas pasirodymą baigė trečiajame etape.

Netikėtai pralaimėjo ir 21-erių italas Lorenzo Musetti (ATP-18). Mačo favoritu laikytas tenisininkas 3:6, 6:0, 7:6 (7:5), 3:6, 2:6 nusileido tik atrankos pagalba į pagrindinį turnyrą patekusiam prancūzui Titouanui Droguet‘ui (ATP-171).

Tuo tarpu vis ryškesnius atsigavimo ženklus rodantis Dominicas Thiemas (ATP-81) įveikė Kazachstano tenisininką Alexanderį Bubliką (ATP-27). Austras laimėjo 6:3, 6:2, 6:4.

Pergalę iškovojo ir turnyro favoritas Novakas Džokovičius (ATP-2). Serbas 6:0, 6:2, 6:3 susitvarkė su prancūzu Alexandre Mulleriu (ATP-84).

Taip pat pergalingai startavo graikas Stefanos Tsitsipas (ATP-7). Europietis 6:2, 6:3, 6:4 įveikė Milošą Raoničių (ATP-337).

Moterų varžybose netikėtą pralaimėjimą patyrė Maria Sakkari (WTA-8). Graikė 4:6, 4:6 nusileido Ispanijos tenisininkei Rebekai Masarovai (WTA-71).

Pergalingai startavo mūsų kaimynės Iga Šwiątek (WTA-1) ir Jelena Ostapenko (WTA-21).

Lenkė I.Šwiątek 6:0, 6:1 sutriuškino švedę Rebeccą Peterson (WTA-86), o latvė J.Ostapenko 6:2, 4:6, 6:1 nugalėjo Italijos tenisininkę Jasmine Paolini (WTA-35).