Lietuvos MTB enduro čempionai – Viktorija Michnovič ir Arnoldas Valiauga

Vilniuje, Panerių kalvose, surengto Lietuvos kalnų dviračių (MTB) enduro čempionato elito grupių nugalėtojais tapo „Veloklinika Cycling Team“ atstovai – Viktorija Michnovič ir Arnoldas Valiauga.

Viktorija Michnovič ir Arnoldas Valiauga. <br> T.Gaubio nuotr.
Arnoldas Valiauga. <br> T.Gaubio nuotr.
Viktorija Michnovič. <br> T.Gaubio nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Sep 12, 2023, 1:21 PM

V. Michnovič tris skirtingas trasas įveikė per 3 min. 33,15 sek. Ji buvo greičiausia visose trijose trasose. Sidabro ir bronzos medalius pelnė klubo „S-Sportas“ narės – atitinkamai daugkartinė Lietuvos MTB olimpinio kroso vicečempionė Gabrielė Andrašiūnienė (+10,534 sek.) ir Vytenė Puišytė (+35,795 sek.).

Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) generalinio sekretoriaus pareigas einantis dviratininkas A. Valiauga tris trasas įveikė per 2 min. 46,953 sek.

Sidabro medalį iškovojo Roman Stoma (+0,456 sek.), o bronzos – 2001 m. Lietuvos MTB greitojo leidimosi (downhill) čempionas Jokūbas Šukys („Byclex“, +11,302 sek.).

Ketvirtas buvo Lietuvos jaunučių MTB olimpinio kroso čempionas Justinas Pavlovas (DSK „Minu“). Jį nuo medalio skyrė 0,77 sek. 2022 m. šalies čempionas Ignas Ambrazas („S-Sportas“) dėl rankos traumos čempionate nedalyvavo. Jam teko tenkintis žiūrovo vaidmeniu.

Pirmąją trasą greičiausiai įveikė A. Valiauga, antrąją – R. Stoma, o trečiąją – Karolis Gargasas.

Kartu vykusių varžybų „Time Attack 2023“ berniukų iki 14 metų įskaitoje pirmas klasifikuotas Vakaris Rasimavičius, jaunių (15–18 m.) grupėje nugalėjo Ignas Čekanauskas, mėgėjų grupėje pirmas buvo Martynas Račkauskas, o tarp veteranų (30+) pergalę šventė Redas Raginskas. „Hardtail“ dviračių klasėje nugalėjo Titas Urbonas, o elektrinių dviračių klasėje – Audrius Apukas.

Varžybose, kurias surengė MB „HypeSix“ ir LDSF, dalyvavo 71 dviratininkas.