C. Sainzas „Formulės 1“ lenktynėse triumfavo antrą kartą per karjerą

Sekmadienį Singapūre vykusias „Formulės 1“ lenktynėse pirmąją pergalę šiais metais iškovojo „Ferrari“ komanda. Jos pilotas Carlosas Sainzas finišo liniją kirto pirmas, antrąją poziciją iškovojo „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas, o Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ lenktynių finišo liniją kirto trečias.

Carlosas Sainzas laimėjo Singapūro F-1 etapą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Sep 17, 2023, 8:07 PM, atnaujinta Sep 17, 2023, 9:19 PM

Čempionato lyderis Maxas Verstappenas, kuris prieš tai laimėjo net 10 lenktynių iš eilės, finišavo penktas.

Pirmą kartą per visą Singapūro GP istoriją į startą stojo tik 19 lenktynininkų.

Paskutiniuose posūkiuose klaidą padarė „Mercedes“ sportininkas George'as Russellas, kuris atsitrenkė į barjerą ir nebaigė lenktynių, nors buvo trečioje pozicijoje.

Varžybų pabaigoje pirmavęs ketvertukas kovojo labai glaustą grupe – lenktynininkus skyrė tik 0,6 sek.

Startavęs iš pirmosios pozicijos C.Sainzas laimėjo tik antrąją pergalę karjeroje. Pirmą kartą šiais metais pergalė atiteko ne „Red Bull“ sportininkams.

Lenktynininkų įskaitoje M.Verstappenas su 374 taškais toliau pirmauja čempionate ir nejaučia jokio spaudimo. Už jo rikiuojasi S.Perezas (223), o į trečią vietą pakilo L.Hamiltonas (180).

Konstruktorių įskaitoje nepavejamas yra „Red Bull“ (597). „Mercedes“ (289) persvara prieš „Ferrari“ (265) sumenko, o „Aston Martin“ (217) pradėjo atsilikin ėti nuo trejetuko.

Jau kitą savaitgalį įvyks Japonijos GP etapas.