Praėjusių metų finalo pakartojime – „Kaunas City“ triumfas

Šeštadienį Optibet ledo ritulio lygoje įvyko praėjusio Lietuvos čempionato finalininkų dvikova.

„Kaunas City“ įveikė „Energiją“<br> hockey.lt nuotr.

Sep 17, 2023, 8:30 AM, atnaujinta Sep 17, 2023, 8:31 AM

Kauno ledo rūmuose vykusiame susitikime savo pranašumą įrodė šeimininkai: „Kaunas City“ prieš „Airwell Energiją“ laimėjo rungtynes rezultatu 9:1.

Pirmąjį rungtynių įvartį „Kaunas City“ pelnė vos po 22 sekundžių, kai greitoje atakoje varžovų vartininką nuginklavo Odrejus Machala (00:22, rez. perd. Michalas Machacas, Filipas Hudakas).

Netrukus kauniečiai turėjo galimybę žaisti daugumoje, bet pasižymėti jos metu jiems nepavyko.

Pranašumą kauniečiai padvigubino įpusėjus kėliniui, kai žaidžint formatu penki prieš tris tikslą pasiekė Denyso Honcharenko metimas (11:04, rez. perd. Kostas Gusevas, Lukas Žukauskas). Visą pirmąjį kėlinį dominavę kauniečiai turėjo ir daugiau progų, bet jų paversti įvarčiais jiems nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar kartą realizavo kiekybinį pranašumą, o šįkart tikslus buvo vienu lietimu ritulį į vartus siuntęs Lukas Žukauskas (21:55, rez. perd. D. Honcharenko, K. Gusevas).

Netrukus į „Airwell Energijos“ vartus krito ir ketvirtasis įvartis, o šį kartą pasižymėjo Filipas Hudakas (23:15, rez. perd. O. Machala).

Ant ledo toliau dominavę „Kaunas City“ netruko pelnyti ir penktojo įvarčio, kai dar kartą pasižymėjo L. Žukauskas (25:31, rez. perd. M. Machacas, O. Machala).

Rungtynių viduryje šeimininkai surengė ir dar vieną gražią ataką, kurioje puikiai rituliu dalinosi du kauniečių legionieriai, o ją užbaigė O. Machala (29:55, rez. perd. M. Machacas).

Rezultatą „Airwell Energijai“ pavyko sušvelninti po Povilo Verenio tikslios atakos (35:37, rez. perd. Donatas Kumeliauskas, Tadas Kumeliauskas). Visgi, trečiajame kėlinyje kauniečiai pelnė dar tris įvarčius be atsako: du sykius tikslus buvo D.Honcharenko, o kartą Danielis Klinecky.