D. Rapšys antru geriausiu laiku pateko į dar vieną pasaulio taurės finalą A. Šidlauskas į finalą neprasimušė

Įspūdingai plaukiantis panevėžietis Danas Rapšys pateko į dar vieną finalą Berlyne vykstančiame pirmajame pasaulio plaukimo taurės etape.

Danas Rapšys<br> dpa/Scanpix nuotr.

Oct 7, 2023, 10:57 AM, atnaujinta Oct 7, 2023, 11:29 AM

Lietuvis šeštadienį ryte dalyvavo 200 metrų plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje.

Distanciją įveikęs per 2 min. 0,93 sek., D.Rapšys pirmajame plaukime užėmė pirmąją vietą.

Tarp visų dalyvių Lietuvos sportininkas liko antroje vietoje. Greičiausiai plaukė Pietų Afrikos sportininkas Matthew Sates (2 min. 0,24 sek.).

Finalas vyks šeštadienį 19 val. 48 min.

Primename, jog penktadienį D.Rapšys iškovojo aukso medalį. Sėkmės dėka į finalą patekęs lietuvis svarbiausiu metu buvo greičiausias ir triumfavo 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje.

Nesėkmingai 50 metrų plaukimo atranka susiklostė Andriui Šidlauskui.

26-erių lietuvis 50 m įveikė per 28,18 sek.

Šeštajame plaukime toks rezultatas A.Šidlauskui garantavo 6-ąją vietą, o tarp visų dalyvių – 15-ąją.

Greičiausiai pasirodė kinas Haiyang Qin (26,3 sek.).