„Hockey Punks“ Vilniuje patyrė triuškinantį pralaimėjimą

Tęsiasi „7bet-Hockey Punks“ klubo pralaimėjimų serija OHL Baltijos čempionate. Ketvirtadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje vilniečiai 0:8 nepasipriešino „Mogo/LSPA“ komandai.

Vilniečiai buvo sutriuškinti.<br>hockey.lt nuotr.

Oct 12, 2023, 11:21 PM

Per pirmąjį kėlinį keturis kartus pasižymėję svečiai iš Latvijos, per kitus du kėlinius pridėjo dar po du įvarčius. Negana to, jie taip ir neleido „7bet-Hockey Punks“ pelnyti nė vieno įvarčio.

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Deividas Sakanis ir Patrikas Trasunas, po kartą lietuvius baudė Ričardas Birzinša, Gustavas Bergas, Gintas Meija ir Reinis Martinšas Lejniekas.

Tai buvo jau 8-asis vilniečių pralaimėjimas per tiek pat rungtynių. Su vienu tašku „7bet-Hockey Punks“ lygoje žengia paskutiniai.