Fantastiškoji R. Meilutytė: per dvi dienas pasidabino antruoju aukso medaliu

Šeštadienį aukso medalį „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės antrajame etape, kuris vyksta Atėnuose, iškovojusi Rūta Meilutytė įspūdingą savo pasirodymą pratęsė ir sekmadienį, kuriame pergalingai atsisveikino su Graikijos sostinės Atėnų baseinu.

Rūta Meilutytė<br>Zuma/Scanpix nuotr.
Rūta Meilutytė<br>AFP/Scanpix nuotr.
Rūta Meilutytė<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 15, 2023, 6:41 PM, atnaujinta Oct 15, 2023, 7:35 PM

26-erių kaunietė kovėsi 50 m plaukimo krūtine finale ir vėl pasidabino auksu.

R.Meilutytė distanciją įveikė per 30,23 sek. ir kaip atrankoje paliko visas varžoves už savo nugaros.

Plaukikė rytinėje programoje distanciją įveikė per 30,92 sek. ir finišavo pirmoje vietoje tiek savo plaukime, tiek ir bendroje atrankos įskaitoje.

Primename, kad šeštadienį R.Meilutytė iškovojo aukso medalį 100 m plaukimo krūtine finale. Ji distanciją įveikė per 1 min. 6,7 sek.

Penktadienį sportininkė varžėsi 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje, tiesa, tąsyk jai iki finalo pritrūko vos 0,03 sek.

Praėjusią savaitę Berlyne vykusiame pirmajame pasaulio taurės etape sportininkė iškovojo aukso medalį 50 m plaukimo krūtine rungtyje. Tuomet ji prie apdovanojimo taip pat pridėjo ir pagerintą pirmenybių rekordą (29,56 sek.).

Pasaulio plaukimo taurės finaluose sekmadienį taip pat varžėsi Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas.

D.Rapšys iškovojo auksą 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, o A.Šidlauskas 200 m plaukimo krūtine finale liko septintas.

Pasaulio plaukimo taurė yra sudaryta iš trijų etapų: pirmasis praėjusią savaitę įvyko Berlyne, šis vyksta Atėnuose, o čempionato uždanga nusileis kitą savaitę Budapešte.