Pralaimėjus „Barcelona“ rankininkams, Čempionų lygoje neliko neįveiktų komandų

Vyrų rankinio Čempionų lygoje iki trumpos pertraukos, skirtos rinktinių varžyboms, geriausiai žaidė „Kiel“, „Barcelona“ ir „Veszprém“ komandos. Jos per šešis turus iškovojo po penkias pergales.

Katalonijos klubo rankininkai patyrė nesėkmę.<br>SIPA/Scanpix nuotr.

Oct 27, 2023, 8:35 AM

Prieš rinktinių varžyboms skirtą trumpą pertrauką Čempionų lygoje neliko nepralaimėjusių komandų. Paskutinė pergalingą žygį nutraukė „Barcelona“, kuri ketvirtadienį šeštajame ture namie nusileido „Veszprém“ klubui. Katalonų arenoje nuo pirmojo kėlinio paskutiniųjų minučių sąlygas diktavę svečiai iš Vengrijos antrajame kėlinyje buvo įgiję net septynių įvarčių persvarą, bet nugalėjo mažesniu skirtumu 41:36.

„Barcelona“ nuo sezono pradžios iki ketvirtadienio nebuvo patyrusi nė vieno pralaimėjimo nė viename turnyre. „Mėlyni-granatiniai“ iškovojo 15 pergalių, bet prarado tašką Ispanijos lygoje, kurioje vienerias rungtynes baigė lygiosiomis.

Čempionų lygos B grupėje „Barcelona“ rankininkus pavijo „Veszprém“ komanda. Šios dvi ekipos per šešis turus iškovojo po 10 taškų. „Veszprém“ vienintelį pralaimėjimą patyrė išvykoje žaisdamas su „Gudme“.

Galimybe prisidėti prie dviejų grupės lyderių nepasinaudojo „Gudme“. Ši Danijos komanda ketvirtadienį išvykoje pirmavo septynių įvarčių skirtumu, bet pralaimėjo „Porto“ ekipai 31:32.

„Gudme“ ir nugalėtojo vardą ginantis „Magdeburg“ turi po 8 taškus, „Porto“ – 6, „Montpellier“ – 4, Plocko „Wisła“ – 2, „Celje“ – 0.

Vienvaldžiu A grupės lyderiu tapo Vokietijos čempionas „Kiel“, ketvirtadienį išvykoje nugalėjęs Paryžiaus PSG rankininkus 34:28. Kylio komanda per šešis turus iškovojo 10 taškų ir dviem taškais lenkia antrąją vietą užimančią PSG ekipą.

Įdomu, kad „Kiel“ šį sezoną labai prastai pradėjo Vokietijos lygos varžybas, kuriose per devynerias rungtynes iškovojo tik 10 taškų ir užima septintąją vietą. Užtat Čempionų lygoje Kylio rankininkai yra sunkiai įveikiami ir patyrė tik vieną nesėkmę „Kolstad“ klubo arenoje.

Čempionų lygos A grupėje po 7 taškus iškovojo „Aalborg“ ir „Kielce“, po 6 – „Kolstad“ ir „Zagreb“, 5 – „Szeged“. Taškų neturi Šiaurės Makedonijos čempionas Bitolos „Pelister“, kuris dar prieš sezoną buvo laikomas aiškiu turnyro autsaideriu.

Čempionų lygoje žaidžia 16 komandų, kurios yra suskirstytos į dvi grupes. Po dvi geriausias grupių komandas iškart pateks į ketvirtfinalį. Komandos, kurios grupėse užims 3–6 vietas, žais aštuntfinalyje.

Rezultatyviausių žaidėjų lentelėje pirmauja lenkas Kamilis Syprzakas iš PSG komandos. Jis per 6 rungtynes įmetė 42 įvarčius. 40 įvarčių pelnė prancūzas Dika Memas iš „Barcelona“, 39 – danas Aaronas Mensingas iš „Gudme“.

Septintojo turo rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 15–16 dienomis.