Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė – „4 Nations Cup“ turnyro nugalėtoja

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė iškovojo „4 Nations Cup“ turnyro nugalėtojų titulą. Paskutinėse Estijoje vykusio turnyro rungtynėse Lietuvos rinktinė 3:1 nugalėjo „HS Riga“ komandą iš Latvijos. Prieš tai 4:3 nugalėję Estiją, ir 2:1 po baudinių serijos palaužę Lenkiją, lietuviai su trimis pergalėmis triumfavo turnyre.

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė iškovojo „4 Nations Cup“ turnyro nugalėtojų titulą. <br> hockey.lt nuotr.

Nov 11, 2023, 10:53 PM, atnaujinta Nov 11, 2023, 10:54 PM

Pirmajame kėlinyje didžiulę žaidybinę persvarą turėjusi Lietuvos rinktinė ją pavertė vienu įvarčiu. Perėmusi ritulį oponentų zonoje jie surengė ataką, kurios smaigalyje atsidūrė ir įvartį pelnė Daniilas Kovalenko (10:04, rez. perd. Vakaris Čižas, Danielius Čečekovas).

Antrajame kėlinyje savų progų turėjo ir „HS Riga“ komanda, o lietuviams kurį laiką teko žaisti ir formatu trise prieš penkis. Visgi, jiems atsilaikyti pavyko, o dar kartą sėkmingai oponentus užspaudę lietuviai pelnė ir antrąjį įvartį. Šį kartą latvių zonoje ritulį perėmęs Matas Čyvas iš karto paleido galingą metimą į vartų viršų ir padvigubino persvarą (35:12).

Trečiajame kėlinyje „HS Riga“ realizuodama daugumą buvo sušvelninusi pranašumą, bet rungtynių finiše Lietuvos rinktinė pelnė dar vieną įvartį. Ilja Michalevičius nutraukė oponentų ataką ir pats užbaigė išpuolį metimu į tuščius vartus (58:44)

Tris pergales iš tiek pat galimų turnyre iškovojusiai Lietuvos rinktinei po rungtynių įteiktas nugalėtojų trofėjus.