Du kėlinius pirmavę „Hockey Punks“ sugriuvo trečiajame kėlinyje ir vėl liko be taškų

Sostinės „7bet-Hockey Punks“ komanda toliau neišlipa iš nesėkmių liūno OHL Baltijos čempionate. Trečiadienį Latvijoje „pankai“ sugriuvo trečiajame kėlinyje ir galiausiai prieš „Mogo/LSPA“ pralaimėjo 2:7.

„Hockey Punks“ žaidėjas Ignotas Ragas<br> hockey.lt nuotr.

Nov 22, 2023, 9:37 PM, atnaujinta Nov 22, 2023, 9:38 PM

Šiose rungtynėse po dviejų kėlinių minimalų pranašumą dar turėjo „7bet-Hockey Punks“. Visgi, vilniečiai trečiajame kėlinyje praleido 6 įvarčius be atsako ir turėjo patirti dar vieną pralaimėjimą.

„7bet-Hockey Punks“ gretose įvarčius pelnė legionieriai: Ronaldas Dvončas ir Samuelis Blanchetas-Cote.

„Mogo/LSPA“ komandoje triskart pasižymėjo Deividas Sarkanis, o po kartą Karlis Ozolinis, Lauris Bajarunas, Oliveris Mūrniekas ir Reinis Martinis Lejniekas.