Ant ledo spindintys dailiojo čiuožimo šokėjai Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius sužibo Azijoje. Lietuvos dailiojo čiuožimo pora prestižinėse „Didžiojo prizo“ varžybose nuskynė bronzos medalius.

A. Reed ir S. Ambrulevičiaus spindesys Japonijoje: iškovojo medalius prestižinėse varžybose.<br>M.Patašiaus nuotr.
S.Ambrulevičius ir A.Reed.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2023-11-25 08:16, atnaujinta 2024-01-05 10:13

Pora iš viso surinko net 196,86 balo ir bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą.

Tokiam pasiekimui įtakos turėjo sėkmingai susiklosčiusi laisvoji šokių programa, kurioje A.Reed ir S.Ambrulevičius surinko 118,15 balo.

Tai jau ne pirmas kartas, kai ši pora laimi medalius dailiojo čiuožimo „Grand Prix“ varžybose. Prieš mėnesį jie buvo taip pat iškovoję bronzą Kanadoje vykusiame tokio pat rango turnyre.

Šį kartą sidabru pasidabino italai Charlene Guignard ir Marco Fabbri (214,56 balo), o auksą iškovojo britai Lilah Fear ir Lewisas Gibsonas (215,19 balo).