Europos čempionato atrankoje – antra Lietuvos tinklininkių pergalė

Svarbią pergalę Daugpilyje (Latvija) vykstančiame pirmajame Europos jaunių (iki 18 metų) merginų tinklinio čempionato atrankos etape – EEVZA čempionate – iškovojo Lietuvos rinktinė.

Lietuvos tinklininkės pranoko latves.<br>CEV nuotr.

2023-11-25 21:20

Lietuvos tinklininkės penktojo turo rungtynėse šeštadienį po atkaklios kovos 3–1 (13:25, 25:22, 25:19, 27:25) įveikė Latvijos komandą ir šventė antrąjį laimėjimą.

Nugalėtojoms 19 taškų pelnė Diana Ivčenkaitė, 11 – Ugnė Kulikauskaitė, 9 – Gintarė Nutautaitė, 7 – Vakarė Bartkutė, 4 – Karina Vilkicka, 3 – Barbora Rakauskaitė.

Latvijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Karmena Struka (24 tšk.).

Kitose rungtynėse turnyro favoritė Lenkijos rinktinė 3–0 (25:16, 25:20, 25:17) įveikė Sakartvelo ekipą, o Ukrainos komanda 3–0 (25:12, 25:18, 25:16) pranoko estes.

Sekmadienį turnyrą lietuvės užbaigs akistata su Ukrainos bendraamžėmis.

Turnyre pirmauja Lenkija (14 tšk.), antrąją vietą užima Ukraina (13 tšk.), trečiąją – Estija (10 tšk.). Toliau rikiuojasi Latvija (6 tšk.), Lietuva (6 tšk.), Sakartvelas (5 tšk.) ir Azerbaidžanas (0 tšk.).

EEVZA jaunių merginų tinklinio čempionate dalyvauja septynios komandos. Penkios stipriausios ekipos pateks į antrąjį Europos čempionato atrankos etapą.

„24/7“: kaip A. Armonaitė ir E. Gentvilas vienas kitam pamokslavo