Savaitgalį dvejomis rungtynėmis baigėsi „Meistro kodo“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pirmasis ratas. Sėkmingai jame finišavo Marijampolės „Sūduvos“ komanda, iškovojusi dvi pergales bei pakilusi į antrąją vietą.

Finišavus Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pirmajam ratui, paaiškėjo LTF taurės ketvirtfinalio poros<br> Esmiraldo Šliežausko nuotr.

Dec 4, 2023, 10:06 AM, atnaujinta Dec 4, 2023, 10:07 AM

Šeštadienį „Sūduvos“ tinklininkai išvykoje po labai atkaklios kovos 3–2 (22:25, 25:23, 25:23, 15:25, 15:12) įveikė į trečiąją poziciją smuktelėjusią Vilniaus universiteto (VU) ekipą.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Algirdas Naučius, 13 – Laurynas Galdikas, po 12 – Justas Mincė bei Audrius Kasparavičius. VU gretose 15 taškų surinko Karolis Palubinskas, 12 – Andžejus Savostenokas, 11 – Tdas Auruškevičius, 10 – Ignas Šlaustas.

Sekmadienį „Sūduva“ namuose kur kas užtikrinčiau 3–0 (25:21, 25:18, 25:13) įveikė Kauno RIO tinklininkus.

Šeimininkams 12 taškų pelnė L. Galdikas, 10 – A. Kasparavičius. Pralaimėjusių ekipoje rezultatyviausiai žaidė Deividas Strumila (6 tšk.).

Kitą savaitgalį prasidės Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) taurės turnyras, kuriame varžysis septynios komandos, tarp jų – ir Baltijos lygoje rungtyniaujanti Gargždų „Amber Volley“ ekipa. Pastaroji iškart pateko į LTF finalo ketverto turnyrą.

Meistro kodo“ Lietuvos čempionate be pralaimėjimų žengiantis Šiaulių „Elgos-Grafaitės-SC Dubysos“ klubas ketvirtfinalyje išmėgins savo jėgas su Vilniaus rajono sporto centro ekipa. Kitas ketvirtfinalio poras sudarys „Sūduva“ ir „Vilnius TECH“ bei VU ir Alytaus „Ultra“.

LTF taurės finalo ketverto turnyras bus surengtas gruodžio 16–17 dienomis Alytaus tinklinio centre.