Lietuvos jaunimo rinktinė sužaidė kontrolines rungtynes su „Kaunas City“

Pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes.

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes.<br>hockey.lt nuotr.

hockey.lt

Dec 5, 2023, 11:09 AM

Trijų įvarčių pranašumo nesugebėję išlaikyti jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai 3:5 nusileido Lietuvos čempionei „Kaunas City“ komandai.

Susitikimas lietuviams prasidėjo sėkmingai. Simas Ignatavičius realizavo kiekybinę persvarą, o antrajame kėlinyje Matas Čyvas ir dar vieną įvartį pelnęs S. Ignatavičius dar padidino U-20 rinktinės pranašumą.

Visgi, trečiajame kėlinyje dominavo „Kaunas City“. Jie pelnė penkis įvarčius be atsako ir džiaugėsi pergale.