Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė tęsia savo pasirodymą Didžiojoje Britanijoje vykstančiame pasaulio IIA diviziono čempionate.

Antra pergalė: Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinės puolimo banga nubloškė ispanus<br> hockey.lt nuotr.

Dec 14, 2023, 6:18 PM

Trečiose pirmenybių rungtynėse Lietuvos rinktinė iškovojo antrąją pergalę. Lietuviai ketvirtadienį užtikrintai 6:1 susitvarkė su Ispanijos bendraamžiais.

Įspūdingą metimų skaičių atlikusi (69) Lietuvos rinktinė šiame susitikime neleido suabejoti savo persvara. Dar pirmajame kėlinyje greitoje atakoje savo paties metimą pataisęs Paulius Grybauskas išvedė lietuvius į priekį (12:37, rez. perd. Marijus Dumčius, Ilja Michalevičius), o vėliau mažumoje Linas Dėdinas kėlinio pabaigoje padvigubino savo rinktinės pranašumą (19:48, rez. perd. Šarūnas Baltrūnas).

Antrajame kėlinyje lietuviai surengė varžovus pražudžiusią dviejų minučių atkarpą. Jos metu tikslą pasiekė Šarūnas Baltrūnas (29:15, rez. perd. L. Dėdinas, Vakaris Čižas), Marijus Dumčius (29:50, rez. perd. P. Grybauskas, Simonas Valivonis) ir Dovydas Jukna (31:34, rez. perd. Simas Ignatavičius, Danielius Čečekovas).

Tiesa, antrojo kėlinio metu įvartį pavyko pelnyti ir Ispanijos rinktinei. Savo ekipai paguodos įvartį pelnė Bosco Collado.

Trečiajame kėlinyje lietuviai toliau atakavo varžovus, bet sėkmingai vartus gynė jų vartininkas. Vienintelį kėlinio įvartį pelnė geriausiu lietuvių žaidėju šiose rungtynėse pripažintas Š. Baltrūnas (48:00, rez. perd. D. Čečekovas, Kajus Zeynalov).

Kitas rungtynes lietuviai žais penktadienį, 15:00 val. su Nyderlandų rinktine.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?