„7bet-Hockey Punks“ nesėkmių seriją pratęsė „Prizma“

OHL Baltijos ledo ritulio pirmenybėse dar vieną pralaimėjimą patyrė „7bet-Hockey Punks“ klubas.

„7bet-Hockey Punks“ nesėkmių seriją pratęsė „Prizma“<br> hockey.lt nuotr.

Dec 16, 2023, 6:48 PM

Paskutinėje lygos pozicijoje žengiantys „pankai“ namuose 3:6 nusileido Rygos „Prizma“ ledo ritulininkams. Po šio pralaimėjimo vilniečiai išlieka vienintele čempionato komanda vis dar neturinčia pergalių.

„Prizma“ dominavo ant ledo pirmajame kėlinyje susikurdami sau dviejų įvarčių pranašumą. Nors po pirmosios pertraukos „7bet-Hockey Punks“ dukart realizavo daugumą, varžovai į tai atsakė trimis savo įvarčiais.

Situacija nepasikeitė ir trečiajame kėlinyje, po kurio finalinė sirena užfiksavo latvių pergalę trimis įvarčiais.

Šiose rungtynėse du įvarčius „7bet-Hockey Punks“ komandai pelnė Martinas Lavrovas, vieną – Ilja Četvertakas. Latvių komandoje dukart pasižymėjo Valteris Apfelbaumas, po kartą Matisas Strausas, Edijus Brahmanis, Haraldas Šrombergas ir Kristeris Bormanis.