Elektrėnų „Airwell Energijai“ nepavyko iškovoti pergalės OHL Baltijos ledo ritulio čempionate. Šeštadienį išvykoje elektrėniškiai vyko į lygos lyderės „Zemgale/LBTU“ tvirtovę. Nepaisant didžiulio skirtumo turnyrinėje lentelėje, aštuntoje vietoje žengianti „Airwell Energija“ buvo labai arti taškų ir pralaimėjo minimaliu rezultatu 3:4.

Lyderiams nervus pagadinusi „Airwell Energija“ varžovams nusileido minimaliu skirtumu<br> hockey.lt nuotr.

Jan 6, 2024, 11:38 PM

Jelgavos komanda jau trečiąją minutę įsiveržė į priekį po Kristerio Vitolinšo įvarčio, bet paskutinę kėlinio minutę rezultatą išlygino Dovydas Laimutis (19:20, rez. perd. Donatas Kumeliauskas, Tadas Kumeliauskas).

Antrajame kėlinyje persvarą šeimininkams sugrąžino Gustavas Milleris. Tiesa, paskutinė kėlinio minutė ir vėl priklausė „Airwell Energijai“. Šį kartą per 20 sekundžių atkarpą jie pelnė net du įvarčius. Artemas Redko (39:12, rez. perd. D. Laimutis) rezultatą išlygino, o Tadas Kumeliauskas išvedė svečius į priekį (39:32, rez. perd. D. Laimutis, D. Kumeliauskas).

Ilgai išlaikyti pranašumo Elektrėnų atstovams nepavyko. Po kiek daugiau nei trijų minučių trečiajame kėlinyje G. Milleris sugrąžino lygybę, o beveik įpusėjus kėliniui Kristapas Rokis atnešė persvarą „Zemgale/LBTU“ komandai.

Nors per likusią rungtynių dalį OHL čempionai nebepasižymėjo, užtikrintai gynyboje žaidusi Latvijos komanda neleido „Airwell Energijai“ pagalvoti apie taškus.