Puolime užstrigusi „7bet – Hockey Punks“ nusileido estams

„7bet-Hockey Punks“ komandai teko išgyventi dar vieną pralaimėjimą OHL Baltijos ledo ritulio čempionate. Šeštadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje vilniečiai 0:4 nusileido Talino „Panter“ komandai iš Estijos. Rytoj šių komandų laukia dar vienos tarpusavio rungtynės Lietuvos sostinėje.

Puolime užstrigusi „7bet – Hockey Punks“ nusileido estams<br> hockey.lt nuotr.

Jan 6, 2024, 11:41 PM

Pirmajame kėlinyje vyravo lygus žaidimas, bet vienintelę jo progą išnaudojo estai. Įvartį pelnė Ilja Grigorjevas.

Po pirmosios pertraukos „7bet-Hockey Punks“ gavo progą ilgai dvigubai kiekybinei persvarai, bet jos metu sėkmė vilniečiams nenusišypsojo. Tuo tarpu estai sėkmingos minutės metu antrajame kėlinyje dar dukart siuntė ritulį į vartus. Įvarčius pelnė Kevinas Parrasas ir Daniilas Fursa.

Trečiajame kėlinyje kartą „pankams“ iki įvarčio pritrūko centimetrų – ritulys pataikė į vartų virpstą. Tiek ir jiems, tiek ir „Panter“ žaidėjams kėlinio metu ilgą laiką pasižymėti nepavyko, kol galiausiai vilniečiams keitus vartininką aikštės žaidėju įvartį į tuščius vartus pelnė Niklasas Sildre ir pergalę šventė Estijos atstovai.