„Kaunas City“ atkrintamųjų varžybų viltys blėsta: namuose nusileido estams

„Kaunas City“ komandai nepavyko iškovoti svarbios pergalės OHL Baltijos ledo ritulio čempionate. <br> hockey nuotr.

Jan 27, 2024, 10:20 PM, atnaujinta Jan 28, 2024, 8:50 AM

Kauniečiai namuose 2:3 nusileido „HC Panter“ komandai iš Estijos. Šis pralaimėjimas dar labiau komplikavo kauniečių galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.

Pirmajame kėlinyje abi komandos daug pavojingų progų neturėjo ir įvarčių pelnyta nebuvo.

Po pertraukos pirmieji pasižymėjo svečiai iš Estijos. Ritulį į vartus pasiuntė Danijilas Carkovskis.

Kėlinio pabaigoje progą daugumai gavę „Kaunas City“ atstovai rezultatą išlygino. Danielis Klineckis pasiuntė ritulį iš toli ir vartininkų jo neužfiksavus Nazaras Ružnikovas pasižymėjo iš arti (38:50, rez. perd. D. Klineckis, Lukas Žukauskas).

Trečiajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais daugumoje. Iš pradžių estus į priekį išvedė Ilja Grigojevas, o vos po poros minučių įvarčiu atsakė ir Filipas Hudakas (47:31, rez. perd. Denysas Hončarenko, D. Klineckis).

Lygus rezultatas išsilaikė mažiau nei minutę. „HC Panter“ gynėjas Sevelis Novikovas pataikė tolimą metimą, kuris lėmė Estijos klubo pergalę.

Sekmadienį 13 val. šios komandos Kauno ledo rūmuose stos į paskutinę sezono akistatą.