A. Šidlauskas ir S. Statkevičius nepateko į pasaulio plaukimo taurės pusfinalius

Andrius Šidlauskas ir Sylvia Statkevičius nepateko į savo rungčių pusfinalius.

Andrius Šidlauskas<br>David Damnjanovic/European Aquatics nuotr.

ltuaquatics.com

Feb 13, 2024, 9:14 AM, atnaujinta Feb 13, 2024, 10:21 AM

A. Šidlauskas antradienio varžybas pradėjo vyrų 50 m plaukimo krūtine rungtimi. Savajame atrankos plaukime lietuvis finišavo dešimtas (28,47 sek.).

Bendroje įskaitoje jis užėmė 31 vietą ir į pusfinalį nepateko. Kvalifikacijoje iš viso varžėsi 58 dalyviai.

Greičiausi ryte buvo amerikietis Nicas Finkas ir baltarusis baltarusis Ilja Šimanovičius. Jie buvo užfiksavo identišką rezultatą – 26,66 sek.

A. Šidlausko šios rungties karjeros rekordas – 27,39 sek.

Pasaulio čempionato debiutantė S. Statkevičius ryte pasirodė moterų 200 m plaukimo laisvu stiliumi atrankoje. Savajame kvalifikaciniame plaukime lietuvė finišavo antra ir distanciją įveikė per 2 min. 3,03 sek.

Bendroje įskaitoje Lietuvos atstovė liko 32-a iš 50-ies dalyvių.

Kanadoje besitreniruojanti jaunoji Lietuvos sportininkė per karjerą greičiausiai šį nuotolį yra plaukusi per 2 min. 1,86 sek.

Primename, kad šį vakarą 18:02 val. Danas Rapšys plauks 200 m laisvojo stiliaus rungties finale, o 19:45 val. taip pat 100 m krūtine finale varžysis Kotryna Teterevkova.