EUROLYGA

Turkei pralaimėjusi G. Dilytė kausis dėl bronzos

Baku tęsiasi Europos imtynių U23 čempionatas. Gabija Dilytė (50 kg) aršioje pusfinalio kovoje rezultatu 4:6 nusileido turkei Zehrai Demirhan ir nepateko į varžybų finalą.

Turkei pralaimėjusi G. Dilytė kausis dėl bronzos<br>stopkadras

May 22, 2024, 7:02 PM, atnaujinta May 22, 2024, 7:03 PM

Rytoj Gabija kovos dėl bronzos medalio. Jos varžovė paaiškės po prancūzės Joséphine Nicolle Michèle Haemmerle ir lenkės Natalia Edyta Wolczak akistatos.

Pirmame kėlinuke turkė užgriebė Gabijos dešinę koją ir didelių pastangų dėka paėmė du taškus.

Antras kėlinukas buvo absoliutus pirmojo klonas – vėl ataka į dešinę koją ir vėl minus du taškai.

Po vaizdo peržiūros teisėjai turkei pridėjo dar tris tašką ir dar vieną balą Zemirhan sukrapštė parteryje.

Likus 28 sek. įsijungė Gabijos varikliukas. Jos spaudimo neatlaikiusi varžovė tris kartus bėgo už kilimo, gavo įspėjimą, bet, šį kartą laikas buvo greitesnis.

Gabijai nepavyko toks pats triukas, kurį ji atliko prieš du metus Bulgarijoje, kuomet tą pačią varžovę paguldė ant menčių likus kelioms sekundėms iki dvikovos pabaigos.

Rytinėje čempionato dalyje Gabija Dilytė rezultatu 7:3 įveikė Europos jaunių čempionę Aidą Kerymovą iš Ukrainos.

WW – 50 kg 3–5 v. Gabija DILYTĖ – FRA arba POL

WW – 50 kg 1/2 Finalo Gabija DILYTĖ – Zehra DEMIRHAN 4:6

WW – 50 kg 1/4 Finalo Gabija DILYTĖ – Aida KERYMOVA (UKR) 7:3