Po vilties – nusivylimas: S. Williams grįžimas į tenisą baigėsi net neprasidėjęs

2025 m. gruodžio 2 d. 22:25
Lrytas.lt
Antradienį teniso pasaulį apskriejo žinia, kad legendinė tenisininkė Serena Williams gali sugrįžti į profesionalų sportą. Visgi jos sugrįžimas baigėsi net neprasidėjęs.
Daugiau nuotraukų (1)
S. Williams antradienį buvo įtraukta į dėl dopingo tikrinamų asmenų sąrašą, kas yra laikoma pirmuoju žingsniu siekiant sugrįžti į profesionalius turnyrus.
Vis dėlto 44-erių amerikietė bet kokius ketinimus grįžti greitai paneigė.
„Viešpatie, aš tikrai nesugrįžtu. Šitas gaisras yra beprotiškas“, – savo „X“ paskyroje parašė sportininkė.
S. Williams – tituluočiausia visų laikų tenisininkė, laimėjusi net 23 „Didžiojo kirčio“ turnyrus. Jos sąskaitoje yra ir keturi olimpiniai aukso medaliai, iškovoti trejose skirtingose olimpinėse žaidynėse.
Profesionalės karjerą S. Williams baigė 2022-aisiais.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.