Fantastiški Lietuvos U-21 rinktinės įvarčiai į Farerų salų vartus

Lietuvos U-21 rinktinė sužaidė fantastiškas rungtynes atrankos į 2019 metų Europos čempionato 5 grupės varžybas. Jose lietuviai iškovojo pergalę 3:0 prieš Farerų salų futbolininkus.

Lietuviams pavyko pasižymėti net tris kartus.<br> lff.lt nuotr.

2017-06-08 23:26, atnaujinta 2017-06-08 23:27

Šiose rungtynėse netruko gražių įvarčių. Tikriausiai pats paprasčiausias, bet bene svarbiausias įvartis krito 27-ąją minutę, kai į Farerų salų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį puikiai realizavo Danielis Romanovskis.

80-ąją minutę Lietuvos rinktinė užsidirbo laisvą smūgį prie varžovų baudos aikštelės. Ne iš įprastos situacijos nusprendęs smūgiuoti Klaidas Janonis nustebino visus savo smūgiu ir padvigubino lietuvių persvarą.

Galiausiai po penkių minučių rungtynes vainikavo Edvinas Baniulis, kuris per save nematydamas vartų įmušė trečią Lietuvos rinktinės įvartį.