NFL superžvaigždę T. Brady nustelbė gražuolė žmona G. Bundchen

Viso pasaulio dėmesį prikausčiusiose „Super Bowl“ rungtynėse su „New England Patriots“ komanda triumfavęs Tomas Brady Pietų Amerikoje nublanko prieš savo žmoną garsų brazilų modelį Gisele Bundchen.

T.Brady ir G.Bundchen.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 3, 2015, 10:30 AM, atnaujinta Jan 14, 2018, 7:18 AM

JAV T.Brady – ryški sporto žvaigždė, Brazilijoje jis – G.Bundchen sutuoktinis.

„Gisele Bundchen vyras ketvirtą kartą laimėjo „Super Bowl“ varžybas“, – tokiomis antraštėmis amerikietiškojo futbolo finalą apibūdino Brazilijos žiniasklaida.

T.Brady sekmadienio naktį iškovojo ketvirtąjį savo karjeroje NFL čempiono titulą. Jo atstovaujama „Patriots“ komanda 28:24 nugalėjo „Seattle Seahawks“ ekipai.

Tai tik vienas iš daugelio amerikiečio titulų. Jis taip pat triskart tapo naudingiausiu „Sper Bowl“ žaidėju, dukart NFL naudingiausiu žaidėju.

Tačiau Pietų Amerikoje jis tik brazilų supermodelio vyras.