Metų kvailystė: D. Jordanas pramiegojo auksinę progą laimėti

„Los Angeles Clippers“ įžaidėjas Chrisas Paulas net strikinėdamas riebiais keiksmažodžiais ragino aukštaūgį DeAndre Jordaną atakuoti krepšį, tačiau šis pirma laiko nusprendė baigti ketvirtąjį kėlinį ir nepasinaudojo galimybe išplėšti pergalę.

Riebūs Ch.Paulo keiksmažodžiai per vėlai pažadino D.Jordaną.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Mar 5, 2015, 2:46 PM, atnaujinta Jan 11, 2018, 12:46 PM

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Portland Trail Blazers“ ir „Clippers“ rungtynių švieslentėje degant lygiam rezultatui – 87:87 Los Andželo klubas lemiamai atakai turėjo 1,7 sek. Tiesa, iki dvikovos pabaigos buvo dar 2,8 sek.

Būtent tai suklaidino 26 metų 211 cm ūgio „centrą“.

Sulaukęs perdavimo iš užribio Ch.Paulas veržėsi krepšio link ir švystelėjo kamuolį į krepšį, tačiau pašokinėjęs ant lanko šis atšoko. Tuo pat metu nuaidėjo atakos pabaigą skelbianti sirena –  ji ir suklaidino D.Jordaną.

Netrukus kamuolys atsidūrė D.Jordano rankose, bet žaidėjas jį tik žaismingai pamušinėjo pirštų galais ir neužbaigė atakos.

D.Jordanas manė, kad laikas jau baigėsi, nors sutrikusi švieslentė rodė mažiausiai 0,7 sek.

Jei „Clippers“ aukštaūgis būtų reagavęs iš karto, staigiai pašokęs dar būtų spėjęs išplėšti komandai pergalę.

Vėliau susipratęs D.Jordanas dar bandė mesti, bet buvo per vėlu. Teisėjai užfiksavo švieslentės sutrikimą ir paskelbė rungtynių pabaigą.

D.Jordanas nepatenkintas lingavo galva.

„Clippers“ pralaimėjo rungtynes 88:93. D.Jordanas pelnė 6 taškus, bet atkovojo net 19 kamuolių. Šį sezoną jis sugriebia vidutiniškai 14,5 atšokusio kamuolio – daugiausia visoje NBA.

Gyvai: G. Nausėda ir I. Šimonytė apie antrąjį prezidento rinkimų turą