Tapęs pasaulio čempionu, plaukikas pasipiršo savo merginai

Simone Ruffini laimėjimas plaukimo maratone per pasaulio čempionatą Kazanėje šeštadienį buvo pažymėtas emocijomis.

Italas S.Ruffini Kazanėje laimėjo 25 km plaukimo varžybas ir pasipiršo savo merginai.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2015-08-02 11:06, atnaujinta 2017-10-22 08:35

Nors varžybos Kazankos upėje italui prasidėjo labai sunkiai, galiausiai jis užėmė pirmąją vietą beveik penkias valandas trukusiose 25 km plaukimo lenktynėse ir pateikė pasiūlymą tekėti savo mylimąjai ir komandos draugei Aurorai Ponsele.

Ji ištarė „taip“.

„Buvo sunku, bet viskas baigėsi gerai“, – sakė S.Ruffini.

Šeštadienį jis įveikė 10 ratų – pirmyn ir atgal – upe, kol pabaigė distanciją per 4 val. 53 min. 10,7 sek.

Vos 4,4 sek. atsiliko amerikietis Alexas Meyeris, kuriam atiteko sidabras.

„Jau per antrą stabtelėjimą pasakiau treneriui, kad nesijaučiu gerai, – pasakojo S.Ruffini. – Mane pykino ir aš dusyk vimtelėjau.

Kai nusiraminau, tiesiog stengiausi plaukti gražiu ritmu.

Paskutiniame rate amerikietis ir aš nusprendėme drauge atakuoti. Praleidau jį metru į priekį. Tai buvo rizikinga taktika. Nerimavau, kad jis nutols nuo manęs, bet likus 400 metrų supratau, kad jam nebeliko jėgų.“

Išlipęs iš vandens S.Ruffini nuskubėjo apkabinti A.Ponsele. Jis nustebino savo mylimąją, išsitraukęs lapą popieriaus su prašymu tekėti.