Kas atsitiko V. Putinui? Tradiciniame mače jis įmušė vos įvartį

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį trečią kartą sudalyvavo tradiciniame naktiniame ledo ritulio mače Sočyje. Tačiau šįkart sambo mėgėjui ir ledo ritulį kartas nuo karto žaidžiančiam V.Putinui nepasisekė tapti „geriausiu iš geriausių“. Praėjusiais metais net 8 įvarčius įvarčius įmušęs Rusijos vedlys šįkart tenkinosi vienu įvarčiu ir vos atliko du rezultatyvius perdavimus.

V.Putinas Sočyje žaidė ledo ritulį.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

May 10, 2016, 10:46 PM, atnaujinta May 26, 2017, 12:16 AM

V.Putinas atstovavo „Žvaigždės NHL“ komandai ir ji įveikė „NHL rinktinę“ 9:5. Daugiau kaip 8,5 tūkstančių sirgalių Sočyje stebėjo, kaip antrame kėlinyje Rusijos prezidentas pasirodė vilkėdamas marškinėlius 11 numeriu ir įmušė įvartį.

Pirmąkart 64-erių V.Putinas naktiniame ledo ritulio mače sužaidė 2012-siais ir įmušė du įvarčius –svarbiausia, lemiamą, po kurio sulaukė begalės ovacijų ir pagyrimų – buvo lyginamas su NHL žvaigžde.

Šios dienos dvikovoje jau nuo pristatyme skambėjo V.Putino pavardė, tačiau jis nepasirodė aikštėje ir visi sirgaliai gūžčiojo pečiais. Tik kai antrojo kėlinio pradžioje dar kartą nuskambėjo Prezidento pavardė, savo komandos kapitonas pasirodė aikštėje.

Įvartį jis įmušė 5-ąją kėlinio minutę. V.Putinas siekė įmušti dar kelis įvarčius, tačiau „NHL rinktinės“ vartininkas Maksimas Serovas atlaikė visus Rusijos vedlio smūgius, o sirgaliai pašnabždomis kalbėjo: „Per drąsiai Maksimas elgiasi – nenori praleisti Prezidento ritulio“.

Čečenijos vadovas Ramzanas Kadyrovas pranešė, kad rugsėjį rengia naktinio ledo ritulio čempionatą ir jame laukia V.Putino su savo komanda.