Retas žioplumas: NHL žaidėjas įsimušė įspūdingą įvartį į savo vartus

P.Laine įsimušė įvartį.<br>AFP nuotr.

Dec 12, 2016, 2:41 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 11:06 PM

Suomijos ledo ritulininkas Patrikas Laine, atstovaujantis „Winnipeg Jets“ įmušė įvartį NHL čempionato mače su „Edmonton Oilers“, tačiau taikliu smūgiu nesidžiaugė. Mat jo pastangos lėmė įvartį savo vartus, o galiausiai suomio apsižioplinimas „Jets“ kainavo pergalę – ekipa nusileido „Oliers“ 2:3.

Likus žaisti trečiame kėlinyje 8 minutes, esant rezultatui 2:2, „Oilers“ žaidėjai atakavo, o „Jets“ vartininkas sugebėjo atmušti smūgiuotą ritulį. Tačiau jis atšoko P.Laine, kuris smūgiu pasiuntė ritulį tuščius vartus.

„Norėjau tiesiog išmušti ritulį toliau nuo vartų. Bet tai padariau tikrai nevykusiai“, – aiškino suomis.

P.Laine buvo antrasis naujokų biržos šaukimas, o šiemet su 17 įvarčių jis pengia trečiuoju rezultatyviausių ledo ritulininkų sąraše.