Vimbldone – Viktorijos Azarenkos ir Rafaelio Nadalio pergalės

Vimbldono moterų turnyre kelią į priekį skinasi favoritės. Penktadienį pergales šventė ir į ketvirtąjį etapą pateko antroji pasaulio raketė Simona Halep ir po gimdymo sugrįžusi Viktorija Azarenka.

Į 683-iąją vietą WTA reitinge nukritusi V.Azarenka 3:6, 6:1, 6:4 įveikė britę Heather Watson (WTA-102). <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 7, 2017, 8:01 PM, atnaujinta Jul 7, 2017, 9:40 PM

27-erių V.Azarenka žaidžia vos antrame turnyre po gimdymo. Praėjusių metų gruodį tenisininkė susilaukė sūnaus Leo.

Britai pirmą kartą nuo 1997 metų turėjo net keturis tenisininkus trečiajame Vimbldono etape. Į ketvirtąjį dar gali patekti du iš keturių – Andy Murray ir Johanna Konta.

V.Azarenkos aštuntfinalyje lauks antroji pasaulio raketė Simona Halep.

Rumunė trečiajame etape 6:4, 7:6 (9-7) nugalėjo kinę Peng Shuai (WTA-37).

S.Halep kovoja dėl pirmosios pasaulio raketės vardo. Jeigu jai pavyktų patekti į Vimbldono pusfinalį, ji pretenduoja aplenkti vokietę Angelique Kerber.

Devintoji pasaulio raketė Dominika Cibulkova 6:7 (3:7), 6:3, 4:6 nusileido kroatei Anai Konjuh.

19-metė tapo jauniausia Vimbldone likusi dalyvė moteris.

Trečiajame rate penktadienį 20-metė latvė Jelena Ostapenko (13-oji pasaulio raketė) 7:5, 7:5 nugalėjo 25-erių metų italę Camila Giorgi (86).

Susitikimas truko 1 val. 20 min.

Šių metų atvirajame Prancūzijos čempionate („French Open“) triumfavusi J. Ostapenko aštuntfinalyje žais su 22-ejų metų ukrainiete Elina Svitolina (5).

Vyrų vienetų varžybų trečiajame rate 2008 ir 2010 metų Vimbldono turnyro nugalėtojas 31-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis (2) 6:1, 6:4, 7:6 (7–3) nugalėjo 21-erių metų Rusijos atstovą Kareną Chačanovą (34) ir aštuntfinalyje susitiks su 34-erių metų Liuksemburgo tenisininku Gillesu Mulleriu (26).