Vimbldonas: ant bedugnės krašto buvusi Caroline Wozniacki palaužė estę

Vimbldono moterų turnyre kovą tęsia šeštoji pasaulio raketė Caroline Wozniacki.

C.Wozniacki.<br> AP nuotr.

Jul 8, 2017, 9:03 PM, atnaujinta Jul 9, 2017, 12:33 AM

Danė po trijų setų 3:6, 7:6(7-3), 6:2 palaužė Estijos tenisininkę Anettą Kontaveit (WTA-38).

A.Kontaveit užtikrintai laimėjo pirmąjį setą ir pirmavo antrajame 5:4, tačiau danė atsitiesė ir parodė savo
meistriškumą.

Aštuntfinalyje C.Wozniacki susitiks su amerikiete Coco Vandeweghe (WTA-25).

Pirmoji pasaulio raketė Angelique Kerber tik po atkaklios kovos išliko turnyre.

Vokietė trečiajame etape 4:6, 7:6(7-2), 6:4 palaužė vos 70-ąją vietą WTA reitinge užimančią amerikietę Shelby Rogers.

Reitingo lyderė pralaimėjo pirmą setą, o antrajame atsiliko 3:4, tačiau sugebėjo atsitiesti ir pateko į aštuntfinalį.

Aštuntfinalyje A.Kerber susitiks su ispane Garbi?e Muguruza (WTA-15), kuri 6:2, 6:2 nugalėjo rumunę Soraną-Mihaelą Cirstea (WTA-63).

A.Kerber žaidė praėjusių metų Vimbldono finale, tačiau šį sezoną pralaimėjo jau pirmajame „French Open“ etape.

Vokietė praras pirmąją vietą moterų pasauliniame reitinge, jeigu nepasieks Vimbldono finalo.