Laurynas Grigelis pateko į Lenkijos turnyro finalą

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis (ATP-251) tęsia sėkmingą pasirodymą Lenkijoje vykstančiame „Futures“ serijos turnyre. Pajėgiausias turnyro tenisininkas pusfinalyje 6:2, 6:4 nugalėjo britą Billy Harrisą (ATP-951).

L.Grigelis<br>D.Umbraso nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2017-07-09 13:00, atnaujinta 2017-07-09 13:02

Penktadienį prasidėjusiame mače pirmajame sete lietuvis pirmavo 5:1, kai mačas buvo nutrauktas dėl prasto oro. Pratęsus mačą L.Grigelis laimėjo setą ir pirmavo antrajame, kai mačas ir vėl buvo nutrauktas.

Galiausiai mačas buvo nukeltas į šeštadienį. L.Grigelis sėkmingai pabaigė savo darbą ir žengė į finalą.

L.Grigeliui tai pirmas „Futures“ serijos turnyras po kelių mėnesių maratono „Challenger“ serijos varžybose, tad nenuostabu, jog Lenkijoje lietuvis kol kas šluoja visus iš kelio.

Finale L.Grigelis susitiks su australu Alexei Popyrinu (ATP-1053), kuris pusfinalyje 6:4, 7:6 (8-6) nugalėjo Mariano Kestelboimą.