Latvijos atstovė pergale pradėjo teniso turnyrą Brisbene

Australė Samantha Stosur liūdnai baigė 2017-us metus, kai moterų teniso turnyre Brisbene (Brisbane International) pralaimėjo Latvijos atstovei Anastasija Sevastovai. Buvusi JAV atviro čempionato (US Open) nugalėtoja ir Prancūzijos pirmenybių (French Open) finalininkė, septinta Brisbene skirstyta 33-ejų metų 41-a pasaulio raketė S.Stosur pirmame rate nusileido 27-erių metų Latvijos tenisininkei 1:6, 3:6.

Anastasija Sevastova.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 31, 2017, 12:08 PM

A.Sevastova pagal pajėgumą planetoje užima 116-ą vietą.

Turnyras nesėkmingai susiklostė ir 8-ai pasaulio raketei 24-erių metų Carolinei Garcia iš Prancūzijos, kuri buvo priversta pasitraukti iš varžybų dėl traumos (6:3, 3:6) ir užleido kelią į kitą etapą 27-erių metų tautietei Alize Cornet (WTA-38).

A.Cornet antrame rate žais su kroate 35-erių metų Mirjana Lučič-Baroni (WTA-32), kuri nugalėjo 30-metę Tatjaną Marią (WTA-46) iš Vokietijos 6:4, 4:6, 6:0.

24-erių metų serbė Aleksandra Krunič (WTA-53) įveikė 22-ejų vokietę Carinną Witthhoeft (WTA-49) rezultatu 7:5, 7:6 (7:2) ir antrame ture susitiks su antra pasaulio rakete 24-erių ispane Garbine Murguruza.

Kiti rezultatai:

Ajla Tomljanovič (Australija, WTA-118) – Destanee Aiava (Australija, WTA-153) – 6:1, 6:4;

Ana Konjuh (Kroatija, WTA-44) – Kiki Bertens (Nyderlandai, WTA-31) – 6:1, 6:2.